Gry Jeja 24 monster high

Jeja pykam'y w gry!

Pykaj razem z nami w najlpesze darmowe gry.pl online w całym internecie. Zrób sobie prezent i poświęc trochę czasu na rozluźnienie i pograj sobie w fajowe gry we flaszu.

Darmowe Gry Strategiczne

|<<   < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  > >>|  

Kopalnia Deep

Kopalnia Deep

Kategoria: Gry Strategiczne

Wciel się w rolę robota, którego zadaniem jest handel wydobytymi spod ziemi towarami. Świetna gra dla miłośników kopania w podziemiach i wydobywania surowców! W tej grze będziesz sterował robotem, którego zadaniem jest wydobywanie minerałów z wnętrza ziemi. Ulepszaj swoją maszynę (Bazaar, Mech Bay), handluj wydobytymi kamieniami (Refinery) i dowierć się do wnętrza planety! Ulepszaj maszynerię, szukaj nowych źródeł, kop, zbieraj, handluj i planuj swoją pracę. Czasami trafisz na diament lub artefakt, który znacznie pomoże Ci w szybkim wzbogaceniu się.

Wojenna panika

Wojenna panika

Kategoria: Gry Strategiczne

Przed Tobą świetna strategia, w której podbijasz kolejne lądy stawiając czoła atakującym Cię orkom. Zbieraj surowce i rozwijaj swój zamek, a po każdej rundzie ulepszaj statystyki punktami otrzymanymi za wygraną walkę. Gra, w której musisz rozwijać swoje osady, a także bronić ich przed najazdami wrogów. Buduj miasto, eksploatuj kopalni i miasta, co pozwoli ci na zwiększanie własnej armii w nowe rodzaje lepiej wyposażonych wojowników. Battle Panic Rozbudowujesz bazę oraz ją bronisz. Ma ulepszenia, więc wciąga.

Gravitee Wars

Gravitee Wars

Kategoria: Gry Strategiczne

Klon legendarnej gry Scorched Earth (Tank Scorched). Tym razem udany. Międzyplanetarny.Ludzkość jeszcze nie walczy o nowe terytoria, jeszcze nie ma prawdziwego wyścigu zbrojeń, który miał by na celu przejęcie kontroli nad drogocennym planetami. Te będą nie tylko idealnym schronieniem przed nadchodzącymi kataklizmami, ale i staną się kopalnią najróżniejszych surowców, na których będzie można zbić prawdziwą fortunę. W Gravitee Wars do wojny już doszło i choć jest ona na razie dość prymitywna, to i tak od tych działań będą zależeć nowe, międzyplanetarne porządki. Przystąp więc do wojny, by niczym w kultowych Worms'ach wyczyścić planszę z niechcianych przeciwników. Sęk w tym, że może być ciężko, bowiem wszystko odbywa się na planetach, które znajdują się w pobliżu. Może być ciężko, ale wygrać może tylko jedna ze stron!

Quadrants

Quadrants

Kategoria: Gry Strategiczne

Gra wymagająca koncentracji a jednocześnie szybkiej reakcji. Przekładaj kwadraciki tak aby trzy znalazły się w jednej linii na wszystkich czterech planszach.Dungeon Defender

Dungeon Defender

Kategoria: Gry Strategiczne

Obroń swój zamek przed atakiem wrogich jednostek. Zakupuj a następnie ustawiaj na drodze żołnierzy i machiny aby przeciwnik się przez nie nie przedarł.

Diablo

Diablo

Kategoria: Gry Strategiczne

Typowy przykład gry strategicznej z elementami mordobicia. Coś w sam raz dla zagorzałych fanów "bij zabij". Ręka, noga, mózg na ścianie...

Antbuster

Antbuster

Kategoria: Gry Strategiczne

Gra strategiczna w której mamy za zadanie obronić nasze ciasto przed atakiem mrówek, rozstawiając w odpowiednich miejscach działka "antymrówkowe".

|<<   < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  > >>|   Gry Strategiczne takie darmowe gry online niesamowicie wciągaja. Zdecydowanie to jedne z najlepszych rodzajow gier ostatnich lat. Gry Strategiczne online za darmo. Generalnie wyspy dzielą się na kontynentalne i oceaniczne, przy czym podział ten nie jest całkowicie precyzyjny, co może prowadzić do niewłaściwego ich zaszeregowania.